Spor Şenliğine katılanlara teşekkür plaketi – GÜNDEM

Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği 22. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği'nde bu yıl dostluk, kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örnekleri sergilendi. 20 Nisan-20 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen ve Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağan ettiği iki önemli milli bayramın da yer aldığı organizasyona Nilüferli öğrencilerin yanı sıra Nilüfer Belediyesi'nin yurt içi ve yurt dışındaki kardeş belediyeleri de katıldı. ve çocuklar. 30 gün boyunca 24 lokasyonda düzenlenen etkinliklerde 20 bine yakın öğrenci yarıştı.
Yoğun bir sürecin ardından, 22. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği'nde emeği geçen okul müdürleri, bölüm koordinatörleri ve üyelere teşekkür etmek amacıyla Nilüfer Belediyesi Halkevi'nde plaket töreni düzenlendi. Nilüfer “Barış Konseyi”nde düzenlenen törene Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Okan Şahin ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altınok katıldı.

Programda konuşan Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Okan Şahin, etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. 22. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği'ne bu yıl 144 okuldan 20 binin üzerinde öğrencinin katıldığını belirten Şahin, burada Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 12 yönetim kurulu üyesinin ve 54 sektör koordinatörünün görev yaptığını söyledi. Bu organizasyonu uluslararası boyuta taşıyan 7 kardeş şehrin katılımının olduğunu hatırlatan Şahin, şöyle konuştu: “Her ünitede Nilüfer'i spor, sanat ve kültür alanında çok farklı düzeylerde bilinçlendirmek istiyoruz. Sizlerle birlikte bunu en üst noktaya taşımak istiyoruz. Bu güzel etkinliği sizlerin desteğiyle oluşturduk. “Bugün burada bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz” dedi.

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altınok, başta Nilüfer Belediyesi olmak üzere etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, bundan sonra da organizasyonun devamı için çalışacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Şahin ve Altınok, 22. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği'ne katılan 12 İlçe Milli Eğitim Düzenleme Kurulu üyesine ve 54 sektör koordinatörüne plaketlerini verdi. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir