İspanya'da Arda Turan'a şok dava: '230 bin euro zarar' – Son Dakika Spor Haberleri

Arda Turanfutbol kariyeri boyunca BarselonaTürkiye'de oynadığı dönemde kullandığı evin sahibi, genç antrenörün eve zarar verdiğini iddia ederek şikayette bulundu.

Bu, İspanyol basını El Periodico de Espana tarafından bildirildi.Arda Turan'ın Barselona'daki evinin sahibi, Türk futbolcu ve beraberindekilerin evde yaklaşık 230 bin euro değerinde hasara yol açtığını söyledi.

Arda'nın Barcelonalı futbolcuyken kiraladığı evin sahibi, eve verilen zarar nedeniyle Barselona Bölge Mahkemesi'nde dava açtı. Haberde, mahkemenin başlangıçta müştekiyle aynı fikirde olduğu, ancak daha sonra Arda Turan'a yapılan tebligatta diplomatik usulsüzlüklerin varlığı nedeniyle davanın yeniden açıldığı belirtiliyor.

ZARAR 230 BİN EURO

Öte yandan haberlerde; Bilirkişinin evde 230 bin avroluk hasar tespit ettiği ve değeri yaklaşık 18 milyon avro olduğu belirtilirken, ev sahibinin ifadesinde Arda Turan'ın eve çok az ilgi gösterdiği ve Arda'nın olmadığı zamanlarda arkadaşlarının çılgın partiler düzenlediği belirtiliyor. ev ve onlar da dahil edildi.

“GOL ATTIKLARINDA KONTROLÜ HAVUZA ATIYORLARDI”

Ev sahibi, Arda'nın evde olduğu sırada çok fazla hasar meydana geldiğini söyledi.Mobilyaların üzerinde bile her yerde sigara yanıkları bıraktılar. Futbol izlerken gol atıldığında golü kimin attığına bağlı olarak televizyonun uzaktan kumandasını havuza atıyorlardı. Bu uzaktan kumandanın maliyeti bin avro!“dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir