Huzurevlerine gülen ziyaretler Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız “Birbirimize bir kere dokunduk, bin dua aldık” – GÜNDEM

Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, ilçedeki huzurevlerine bayram ziyaretlerine devam etti. Eşi Gamze Yıldız'ın katıldığı bayramlaşmalarda gülümseten anlar yaşandı.

Başkan Yıldız, huzurevi sakinlerine başarı dileklerini ileterek; “Değerli büyüklerimizin varlığı bizim için çok kıymetli. Bir dokunuş yaptık, bin dua aldık. Bir gün biz de yaşlanacağız. Aynı sıralarda olacağız. Bu farkındalığımızı kaybetmeyeceğiz ve yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak projelerimizi hayata geçirerek desteklerimizi kalıcı hale getireceğiz” dedi.

Anılarınızı ve tavsiyelerinizi dinledi

Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız ve eşi Gamze Yıldız, Aydınlıkevler ilçesindeki huzurevlerini ziyaret ederek yaşlılarla bayramlaştı. Huzurevi sakinlerinin ihtiyaç ve isteklerini dinleyen Yıldız çifti, yapılması gerekenleri anlattı; Huzurevi sakinlerini tekrar ziyaret edip gösteri ve danslarında onlara eşlik edeceklerinin sözünü verdi. Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Başkan Onur Emrah Yıldız, şunları söyledi: “Sevgili büyüklerimizin anılarından, tecrübelerinden, fikirlerinden besleneceğiz. Harika bir paylaşım ve gerçekten özel bir kutlamaydı. Bir gün biz de yaşlanacağız; Biz de bir hayat isteyebiliriz. “Toplumsal farkındalığın artması için bu paylaşımları sık sık paylaşmalıyız” dedi.

Başkan Yıldız: “Her zaman yanlarında olacağız”

Çiğli'nin sosyal ve ekonomik dokusuna vurgu yapan Başkan Yıldız, şunları söyledi: “Başta ihtiyaç sahipleri olmak üzere siz değerli büyüklerimizin eksikliklerini, ihtiyaçlarını ve kaygılarını dikkate alan bir anlayışla çalışacağız. Harmandalı'da çok fonksiyonlu bir “Yaşam Kampüsü” planlıyoruz. Bu projeyi çok önemsiyorum çünkü yaşlılarımız dahil her yaştan vatandaş burada hayati destek alanları bulabilecek. Burada 60 odalı bakım evimizi de planlıyoruz. Önemli olan siz değerli büyüklerimizin seslerini duyurmaya, ulaştırmaya çalıştıkları değil; “Tüm genel sağlık ihtiyaçlarımızın yanıbaşımızda olacak bir sistem kuracağımız bir proje olacak” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir