Duygu Nebioğlu yardım istedi: Müge Anlı'dan anında cevap geldi! – En son hayat haberleri

Son aylarda usta sanatçı Metin AkpınarEvlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı ve bu haber magazin gündeminde uzun uzadıya tartışıldı.

Metin Akpınar önce kızlarını, ardından ikizlerini kabul ettiğini söyledi Duygu Nebioğlu Görmek Aşkın işbirlikçisi Biyolojik babaları Metin Akpınar hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundular.

Açıklamada her iki kızını da kaydettireceğini ve durumdan haberi olmadığını vurgulayan Metin Akpınar, hem çocuklarından hem de eşi Göksel Akpınar'dan özür diledi.

MÜGE ANLI'YA DEDİ

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, geçtiğimiz günlerde annesiyle ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Nebioğlu “Annemi bulmaya Müge Anlıdan yardım istiyorum. Ama bence bulabilir. Gerekirse programınıza çıkacağım. Müge Anlı'yı 15 yaşımdan beri takip ediyorum. Ona çok güveniyorum dedi.

Müge Anlı, annesini arayan Duygu Nebioğlu'nun yardım talebine kayıtsız kalmadı. Tuba Kalçık'ın paylaşımını sosyal medya hesabından paylaşan Müge Anlı, “Kapımız herkese açık, her zaman bekleriz” diyerek Duygu Nebioğlu'na destek verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir