Dünya Malı-Eksi Bir filmi seyirciyle buluştu – Son Dakika Kültür-Sanat->Sinema Haberleri

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Efes Selçuk'un tanıtımına büyük katkı sağlayan “Dünyanın Malı-Eksi Bir” filminin İstanbul galasına da katıldı. Filmin bir sahnesinde Efes'in Kuşadası'nda değil Selçuk'ta belirtilmesi tanıtım açısından dikkat çekti. Filmin galasında film ekibiyle tanışan Başkan Sengel, Efes Selçuk'un tanıtımına yaptıkları bu önemli katkı nedeniyle kendilerine teşekkür etti.

Filmin yönetmeni, oyuncuları ve yapımcılarıyla bir araya gelen Başkan Sengel, Efes Selçuk'un tarihi ve kültürel zenginliğinin sinema dünyası tarafından fark edilmesinden mutlu olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, vizyona girdiği dönemde filmin Efes Selçuk'ta turizmin tanıtımı açısından önemli olduğunu vurgulayarak, büyük beğeniyle izlediği filmin ülkenin kültürel değerlerine olumlu katkı sağlayacağına inandığını belirtti. şehir. Filmin galasında da hazır bulunan Belediye Başkanı Şengel, filmin yönetmeni Uygur Akkaya'ya Artemis heykelini hediye etti.

Yönetmenliğini Uygur Akkaya'nın üstlendiği, Berk Hakman, Uğur Yücel, Erkan Köse, Asena Tuğal, Turgay Tanülkü, Serhat Özcan, Altan Erkekli ve Tolga Canbeyli gibi seçkin oyuncu kadrosunun yer aldığı filmin çekimleri Efes Selçuk ve Sokak sokaklarında gerçekleşti. Şirince. Ayrıca filmin senaryo ekibinde Efes Selçuk, Korkut Soylu ve Tolga Mert gibi yetenekli isimler yer alıyor. Çekimlerinin Efes, Selçuk ve Şirince'de gerçekleşmesi beklenen filmin, bölgenin turizm potansiyeline olumlu sonuçlar getirmesi bekleniyor. Hem yerel halkın hem de sanatın her alanında destek sağlayan Efes Selçuk Belediyesi'nin katkılarıyla çekimleri tamamlanan film, Efes Selçuk'un kültürel ve sanatsal kimliğinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir