Selahattin Baki'nin Dursun Özbek'e yanıtı: “Bilgi ve belgelere dayanılarak…” – Son Dakika Spor Haberleri

F.Bahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki, Adana Demirspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Baki, “Karşı takımın başkanı savcıları göreve çağırmak gibi şeyler söyledi. Anlayamadık.”

Yayınlanma: 04.03.2024 – 23.41

Abo Ol

Google Haberleri

F.BahçeSüper Lig'in 31. haftasında Trendyol, Adana Demirspor'u konuk etti. Ev sahibi Fenerbahce karşılaşmayı 4-2 kazanarak zirve mücadelesini sürdürdü.

Maçın ardından F.Bahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki açıklamalarda bulundu.

Baki'nin açıklamasında; “Dün geceden başlamak istiyorum. Dünyanın en büyük topluluklarını bile kıskandıracak bir aile toplantısı gerçekleştirdik. Aramızda 25 binin üzerinde üye vardı. Kolay olmayan kararları birlikte almaya çalıştık. Biz gerçekten tamamen farklı bir toplumuz. Dün gerçekten bambaşka bir F.Bahçe resmi çizdik. Bize güvendikleri için karar verilmesi zor konular oluyor. Onun için bize güvendiklerini bu yol haritasında gösterdiler. Artık onların da yanımızda olmasını istiyorum. hepinize teşekkür ederim. ” dedi.

SELAHATTİN BAKİ'NİN DURSUN ÖZBEK'E CEVABI

F.Bahçe teknik direktörü sözlerine şöyle devam etti; “Rakip takımın başkanı “Savcıları göreve çağırıyorum” gibi şeyler söyledi. Anlayamadık. Geçmişte defalarca herkese gösterdiğimiz gibi; Başkanımız ve yönetim kurulumuz bilgi ve belgelere dayanarak konuşuyor. Boş tehditlerimiz yok. O kişi ne demek istediğini biliyor. Bu akşam çok güçlü bir takıma karşı zaman zaman gergin olsak da kazanmayı başardık. İrfan Can hata yaptı ama tüm seyirci bizi destekledi ve tüm sinerji lehimize değişti. Böyle zorlu bir maçı göğüsleyip ilerlemeyi başardık. Ekibe çok teşekkür ederim“dedi.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir