Meclis resepsiyonunda toplandılar: AKP Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan Erdoğan-özel görüşmeye ilişkin açıklama – Son Dakika Siyasi Haberler

AKPa Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasındaki görüşmeye ilişkin gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“ÖNCE KAMUOYUNA YANSIYAN BİR TALEP VARDI”

Akbaşoğlu toplantıya ilişkin şunları söyledi: “Tabii ki bu konuyla ilgili ilk olarak kamuoyuna yansıyan bir talep vardı. Umarız bu yıl da öyle olur. Karşılıklı olarak tartışılıp netleştirilecek. Bugün için bir resepsiyon. Milli egemenliğin tezahürü olan TBMM'nin 104'üncü yılı vesilesiyle burada hep birlikte güzel bir atmosfer oluşturduk. “Ülkemizin dört bir yanından temsilciler bu birliği ortaya koydu” dedi.

“GÜNÜN ÖNEMİNE “GEREKLİ BİR GÖRÜŞME OLDU”

Akbaşoğlu, “Resepsiyonda Sayın Cumhurbaşkanımızın da bulunmasıyla tüm milletvekilleri ve konuklar Cumhurbaşkanımızla bir araya geldi.” dedi. “Daha sonra iç odada değerli siyasi partilerimizin başkanları ve temsilcileriyle görüştü. İçeride milletvekillerimiz, CHP Genel Başkanı, Hüda-Par Genel Başkanı, DSP Genel Başkanı, AK Parti Genel Başkanı vardı. Meclis başkan yardımcılarımız, Meclis Başkanımız ve tabii ki MHP grup başkan yardımcılarımız “Bugünün önemine uygun bir toplantı yapıldı ve bayram kutlandı.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir