Küflü çikolatayı paylaşan tüketiciye CEO'dan “tehdit” cevabı: Gelen tepkiler üzerine paylaşımı sildi – Son Dakika Türkiye Haberleri

Sosyal ağ Linkedin'in bir kullanıcısı, ünlü bir üreticiden satın aldığı çikolataların küflü olduğunu gösteren fotoğraflar paylaştı. “Küflü çikolatayı ilk defa görüyorum. Üstelik son kullanma tarihine kadar hala zaman var. “Muhtemelen tedarik zinciri sürecinde depolama koşullarında bir sorun var.” o yazdı.

Bu paylaşımına söz konusu çikolata markasının yönetim kurulu başkanı Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu'nu da etiketledi. Tunaoğlu'nun cevabı tepkilere yol açtı.

TÜKETİCİYİ TEHDİT ETTİ

Tunaoğlu sert ifadelerle tüketiciyi hedef alırken, avukatlarını da tehdit etti.

Tunaoğlu, tüketiciye “Karşınızda biz ve dev MİGROS var” dedi ve şunları yazdı:

“Bu ürünlerin hayatta küflenmediğini biliyor muydunuz? Diyelim ki doğru. Bence acilen evinizdeki nem seviyesini kontrol etmelisiniz. Ayrıca LinkedIn'de paylaşacak daha fazla içeriğinizin olmaması çok yazık. Haklısın, herkesin para kazanmamıza ihtiyacı var. Aşağıda 'çöp' falan yazanlara bakın. Ticari marka hakareti, ticari marka değerinin düşürülmesi vb. konularda avukatlarımızın ne istediğini kimse bilmiyor. Üstelik! Eğer böyle bir durum bizim başımıza gelseydi, bize söyler ve tazminat isterdiniz! Karşınızda dev MİGROS'unuz ve biz varız. Herkes ürünün arkasında! Devam edin, size iyi şanslar. Avukatlarımız sizinle irtibata geçecektir ama ben kendi işlerimi kendi halletmeyi severim.”

TEPKİLER SONRA YAYININI SİLDİ

Bu mesaja sosyal medyada defalarca tepkiler gelince Tunaoğlu bu mesajı sildi.

Tunaoğlu, Instagram hesabından paylaştığı mesajda şunları söyledi: “Diğer CEO'lar gibi değil” O ilan etti.

Tunaoğlu ise tepkilere ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir