Kocaelili gençlerin yeni merkezi var – GÜNDEM

Yürüttüğü projelerle her zaman spora ve sporcuya destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, eski TFF Başkanı Hasan Doğan'ın adını taşıyan İzmit Yeşilova'daki gençlik merkezi binasında çalışmalarını sürdürüyor. Merkez, İzmitli gençlerin yeni buluşma noktası olacak.

KONFORLU VE GÜVENLİ ORTAM

Kocaeli'nin farklı yerlerinde açtığı merkezlerle gençlere konforlu ve güvenli ortamlarda ders çalışma fırsatı sunan Büyükşehir Belediyesi, Yeşilova Hasan Doğan Gençlik Merkezi'nde gençlere birçok hizmeti getirecek projesi için çalışmalarına devam ediyor. . Eski yapının yıkıldığı alanda yeniden inşa edilen Hasan Doğan Gençlik Merkezi'nin zemin katındaki seramik kaplama çalışmaları tamamlandı. Birinci katta ise seramik zemin kaplama çalışmaları devam ediyor. Dış alüminyum kompozit kaplaması devam eden binanın doğramalarının montajı tamamlanmak üzere. Ekipler ikinci katta alçı üretimi ile mekanik ve elektrik sistemlerini yapıyor.

YENİ GENÇLİK MERKEZİ OLACAK

Merhum TFF eski başkanı Hasan Doğan'ın adını taşıyan gençlik merkezinin birinci katında; Fitness salonu, soyunma odaları, lavabolar, bar, PDR ofisi, çok amaçlı salon ve idari ofis bulunmaktadır. 757 m2'den oluşan 2.katta; 5 derslik, 1 öğretmen odası, mescit, laboratuvar alanı, bilgisayar laboratuvarı, dinlenme alanı ve dinlenme alanı ve ofis ile 365 metrekare olarak planlanan çatı katının yer alacağı; Kütüphane, depo ve ofis bulunacak.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir