Engelli komşusunun burnunu kırıp sıcak suyla yakan şüpheli adli kontrolle serbest bırakıldı! – Türkiye'den son dakika haberleri

Amasya'da komşusu Niyazi Gedik'i yumruklayarak, burnunu kırarak ve üzerine sıcak su dökerek yaraladığı iddiasıyla tutuklanan Mehmet Ü., adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla serbest bırakıldı.

Yayınlanma: 22.04.2024 – 18:12

Abo Ol

Google Haberleri

Cumartesi günü Amasya İhsaniye İlçesi Zübeyde Hanım Caddesi üzerindeki apartmanda yaşayan yüzde 45 bedensel engelli komşu. Niyazi Gedik karısıyla Çiğdem Gedik ve üst katta oturuyorum Mehmed Görmek EsraÜ. Gürültü ve balkonda asılı çamaşırların üzerine dökülen su nedeniyle eşler arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü.

Apartman önünde çıkan kavgada Mehmet Ü, komşusu Niyazi Gedik'e yumruk atıp burnunu kırdı. Mehmet U., daha sonra apartmanın önünde bulunan Niyazi ve Çiğdem Gedik çiftinin üzerine semaverden sıcak su döktü. Gedik çiftinin vücudunda yanıklar oluştu.

Apartman sakinlerinin durumu haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gedik çifti ambulansla Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Mehmet U. polis tarafından tutuklandı. Mehmet U. çıkarıldığı mahkemece adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla serbest bırakıldı.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir