Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yayımladığı mesajla oy kullanma çağrısı başlattı – GÜNDEM

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yayınladığı mesajla oy verme çağrısı başlattı. “Geleceğe sahip çıkalım, birlikte sandığa giderek demokrasimizi büyütelim” diyen Başkan Çalık, şöyle konuştu: “Beylikdüzü'nde ve tüm İstanbul'da sandıktan daha güçlü çıkacağız. Şimdiden hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum. İzlediğimiz bu yolda bana, Belediye Başkanımız Ekrem'e ve güçlü bir belediye meclisine güveniniz ve desteğiniz.” . Haydi Beylikdüzü, birlikte sandığa gidelim, demokrasimizi büyütelim. Geleceğimizi koruyalım. Pusulamız Beylikdüzü. “Tam Yol İleri” dedi.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 31 Mart 2024 yerel yönetim genel seçimleri öncesinde yayınladığı mesajla tüm vatandaşları sandık başına çağırdı. Başkan Çalık, “Hepimiz son 5 yılda söz verdiğimizin fazlasını yapmanın gururunu yaşadık” dedi. “Kreşlerimiz, kreş ve çocuk merkezlerimiz, yeni yeşil alan ve parklarımız, kültür merkezlerimiz, spor merkezlerimiz, afetlere hazırlık hizmetlerimiz, çalışmalarımız ve tamamlanan 252 projemizle bir 5 yılı daha geride bıraktık” diyen tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu yolculukta yanımızda oldukları için komşularımıza teşekkür ederiz” dedi.
“Pusulamız Beylikdüzü. Tam gaz ileri”
Başkan Çalık, bugüne kadar destek veren tüm komşularına teşekkür ederek, şunları söyledi: “Artık 31 Mart Pazar günü yeni bir seçim yapacağız. Size söz veriyorum, yaptığımız şey önümüzdeki 5 yılın sadece bir fragmanı. Daha çevreci, daha dijital, daha akıllı, daha teknolojik ve felaketlere daha hazırlıklı bir Beylikdüzü için hazırız. Beylikdüzü'nde ve tüm İstanbul'da sandıktan güçlenerek çıkacağız. Çıktığımız bu yolda bana, Belediye Başkanımız Ekrem'e ve güçlü belediye meclisimize olan güveniniz ve desteğiniz için şimdiden tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Haydi Beylikdüzü, birlikte sandığa gidelim, demokrasimizi büyütelim. Geleceğimizi koruyalım. Pusulamız Beylikdüzü. “Son hız devam” dedi.Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir