90'lı ve 2000'li yılların popüler çizgi filmi televizyon dizisi oluyor! – En son hayat haberleri

Netflix'te Canlı aksiyon çok yakında Scooby Doo Dizi hakkında Çeşitlilik Edinilen bilgiye göre; Warner Bros Televizyonu Yapımcılığını üstlendiği bir saatlik bir drama olacak. Senaryodan diziye dönüştürülen bu proje, Hanna Barbera klasik karikatür Scooby-Doo'ya direnecektir. Ancak dizinin kesin senaryo detayları henüz kamuoyuna açıklanmadı.

Dizinin yazarları Josh Appelbaum Görmek Scott Rosenberg Midnight Radio şemsiyesi altında olacak. André Nemec, Jeff Pinkner'da Aynı zamanda yönetici yapımcılar da olacaklar. Yönetici yapımcılığı Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Leigh London Redman üstlenecektir. Warner Bros Televizyonu Ben projeyi yürütürken, netflix Görmek WBTV temsilcileri hala yorum yapmaktan kaçındı.

Bu proje Scooby-Doo'nun Bu, canlı aksiyon versiyonunun beyazperdeye taşınan ilk projesi olmayacak. 2002 yılında piyasaya sürüldü “Scooby Doo” film ve devamı “Scooby-Doo: Canavarlar Serbest Bırakıldı”, Gişede büyük bir başarıydı. Üstelik, “Scooby-Doo! Gizem Başlıyor” ve 2009 ve 2010'da piyasaya sürülen devamı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir