Yeni araçlar İtfaiyenin gücüne güç katacak – GÜNDEM

Türkiye'nin en başarılı itfaiye teşkilatlarından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, filosunu yeni araçlarla güçlendiriyor. Çok sayıda kaza ve afete zamanında müdahale ederek önemli sonuçlar elde eden ve edindiği bilgileri eğitim faaliyetleriyle aktaran Kocaeli İtfaiyesi, araç filosunu güçlendiriyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, filosuna 11 yeni itfaiye aracı ekledi.

Türkiye'nin En Başarılı İtfaiyecileri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri güçleniyor. Kaza ve afetlere zamanında müdahale ederek önemli sonuçlar elde eden ve edindiği bilgileri eğitim faaliyetleriyle aktaran Kocaeli itfaiyecileri, Türkiye'nin en başarılı itfaiyecileri arasında adını duyurdu. Şehirde meydana gelen olaylara müdahale süresi 3 ila 5 dakika, kırsal alanda ise 14 ila 30 dakika olan Kocaeli İtfaiyesi, filosuna 11 yeni itfaiye aracı ekledi.

11 YENİ ARAÇ

Kocaeli Büyükşehir İtfaiyesi, endüstriyel yangınlara müdahale amacıyla 8 adet 18 metre merdivenli, 2,5 ton su kapasiteli itfaiye aracı ve 3 adet 15 ton su kapasiteli tankeri araç filosuna ekledi. 15 ton su kapasiteli itfaiye tankerleri ise takviye aracı olarak görev yapacak. Ayrıca bu araçlarda ilk yardım da yapılabilmektedir.

İTFAİYE ARAÇ SAYISI 114'E YÜKSELDİ

Böylece Kocaeli İtfaiyesi filosundaki araç sayısını 114'e çıkardı. Her çağrıya hazır ve hayat kurtarmak için koşmaya hazır olan büyükşehir itfaiye ekipleri, Kocaeli halkı için 7/24 görev başında. Kocaeli İtfaiyesi, son teknolojiye sahip araç, teçhizat ve deneyimli personeliyle Devlet Üstün Kurban Madalyası'na sahiptir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir