Son Dakika… Elazığ'da 4,7 büyüklüğünde deprem – Son Dakika Türkiye Haberleri

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre; Elazığ merkezde saat 03.25'te 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 13,83 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem çevre illerde de hissedilirken, ilk incelemelerde herhangi bir olumsuz etki görülmedi.

VALİ TORAMAN: BİRİMLERİMİZE RAPOR ALINMADI

Elazığ Valisi Ömer Toraman, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, depremle ilgili şu ana kadar bir rapor gönderilmediğini belirterek, şunları söyledi: “Sayın hemşehrilerim, deprem nedeniyle ilgili birimlerimize şu ana kadar bir rapor gönderilmedi. Sahamız. Taramalar devam ediyor. Geçmiş olsun” dedi.

HÜKÜMETTEN AÇIKLAMA

Elazığ Valiliği'nden yapılan açıklamada, “Depremin ardından saat 03.45'te ilimizdeki AFAD 112 ihbar hatlarına herhangi bir hasar raporu gönderilmemiştir. Tüm birimlerimiz depremin ilimizdeki etkilerini yakından takip etmektedir” denildi. .

AFAD: ALANDA TARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AFAD'dan depremle ilgili olarak yapılan açıklamada, “Elazığ'da saat 03.25'te meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki depremin ardından şu anda olumsuz bir durum bulunmuyor. Saha tarama çalışmaları devam ediyor” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir