Şadi Özdemir: Nilüfer'de bazı şeyler değişmiyor – GÜNDEM

Nilüfer belediye başkan adayı Şadi Özdemir, 31 Mart yerel seçimlerine birkaç saat kala FSM'de yürüyüş düzenleyerek halkı selamladı.

Seçimlerden bir gün önce Nilüfer belediye başkan adayı Şadi Özdemir, FSM Seçim Koordinasyon Merkezi'nde hem partililer hem de vatandaşlarla buluştu. Coşkulu gruba seslenen Şadi Özdemir, öncelikle seçim sürecinde büyük emek veren örgüt mensuplarına teşekkür etti. Şadi Özdemir, şunları söyledi: “Bu süreçte teşkilatımız 17 ilçenin tamamında çok güzel çalıştı. Herkese çabalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Herkesi oyununa sahip çıkmaya çağıran Şadi Özdemir, şunları söyledi: “Nilüfer'de bazı şeyler değişmiyor, insan hakları değişmiyor, özgürlükler değişmiyor. Burası cumhuriyetçi bir şehir. Nilüfer'in bu özelliklerini korumak için herkes elinden geleni yaptı. 31 Mart'ta üzerinize büyük bir sorumluluk düşüyor. Yarın sandıkları korumak hepimizin görevi olacak. Herkes oy verdiği sandıktan çıkmamalı. Oylar sayılana ve tutanaklar düzenlenene kadar sandıkların yakınında kalmayı göreviniz haline getirin. İnanıyorum ki yarın Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin kontrolünü ele geçireceğiz ve altı oklu bayrağımızı Büyükşehir Belediyesi'ne de dikeceğiz” dedi.

Konuşmanın ardından Şadi Özdemir, Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan coşkulu kalabalıkla birlikte FSM'den Podyumpark'a yürüdü. Bandonun eşlik ettiği yürüyüşe çevredeki vatandaşlar da Şadi Özdemir'i alkışlarla destekledi.

PodyumPark'ta bando eşliğinde dolaşan Şadi Özdemir, Nilüfer'in 31 Mart'tan sonra daha çok gülümseyeceğini belirterek, katılan herkese teşekkür etti.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir