Olympiakos teknik direktörünün F.Bahçe ile ilgili sözleri: 'Sorunlarını geride bıraktı' – Son Dakika Spor Haberleri

F.BahçeUEFA Avrupa Konferans Ligi'nde çeyrek finalde Olympiakoskoçu José Luis MendilibarMaç öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Takım adına kararını maç öncesinde verdiğini belirten İspanyol teknik adam, şunları söyledi: “Bugünkü antrenmanda garip bir şey olmazsa takım hazır.” dedi.

“FENERBAHÇE TÜRKİYE'Yİ GERİDE BIRAKTI”

Mendilibar, F.Bahçe'nin maça iyi hazırlandığını düşündüklerini belirterek, şöyle konuştu: “Fenerbahçe'nin maksimum konsantrasyonunun Konferans Ligi'nde olduğunu düşünüyorum, Türkiye'deki sorunları bir kenara bırakmışlar ve tüm umutlarını yarınki maça bağlamış durumdalar. F.Bahçe oyuncuları çok güçlü ve bunun için mücadele edecek“dedi.

Taraftarlara hediye vermeleri gerektiğini söyleyen Mendilibar, şöyle konuştu: “Taraftarlarımızı motive etmemiz lazım. Maça iyi başlamamız lazım. Taraftarlarımıza neşe ve mutluluk vermeliyiz. Maç boyunca onları memnun etmeye çalışacağız.” dedi.

İspanyol teknik adam son olarak tüm dikkatlerinin maçta olduğunu belirterek şunları söyledi: “Yarınki maçı düşünelim. Rövanşı mutlaka kazanmamız lazım. İkinci maçta kartlardan ve olacaklardan etkilenmeyeceğimizi düşünüyoruz. Yarın elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız“dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir