Narlıdere Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanı Erman Uzun, ayağının tozuyla sahaya çıktı – GÜNDEM

Narlıdere Hal'de esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek bayramlarını kutlayan Belediye Başkanı Erman Uzun, istek ve önerileri dinlemeyi ihmal etmedi.

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, yerel seçimlerin ardından Narlıdere Hali'ni ziyaret etti. Çamtepe ilçesinde kurulan pazarda vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Belediye Başkanı Erman Uzun, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Pazardaki vatandaşları ve esnafı tek tek tebrik ederek istek ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Erman Uzun, göreve yeni başladıklarını, ilçenin sorun ve vatandaşların taleplerinin çözümü için hızlı hareket edeceklerini söyledi.

İSTEK VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

Seçim kampanyası sırasında sık sık Narlıdere Pazarı'nı ziyaret ettiğini belirten Belediye Başkanı Erman Uzun, şunları söyledi: “Seçimlerin ardından pazar esnafımız ve vatandaşlarımızla tekrar bir araya gelerek bayramlarını kutladık, onların istek ve önerilerini dinleme fırsatı bulduk. Sandıkta verdikleri oylarla Narlıdere belediye başkanı olmayı hak eden vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Narlıdere’ye nasıl değer katabiliriz, vatandaşlarımıza nasıl daha fazla hizmet verebiliriz diye heyecan duyuyoruz, kaygılıyız. Hızlı davranacağız ve söz verdiğimiz gibi hep birlikte “daha yaşanabilir bir Narlıdere” inşa edeceğiz. Pazar esnafımıza hayırlı olmasını, tüm vatandaşlarımıza sevdikleriyle birlikte nice bayramlar geçirmelerini diliyorum” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir