Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme – Son Dakika Hayat Haberleri

Sanatçı Kadir İnanır'ın sağlık durumunun tedavisine devam ettiği Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam bir açıklama yaptı.

Yayınlanma: 01.04.2024 – 13:49

Abo Ol

Google Haberleri

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan sanatçı Kadir İnanır, yoğun bakımdan çıkarılarak nöroloji servisine kaldırıldı. Sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi veren Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, şunları söyledi: “Bugün Kadir İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavi süreci tamamlandı. Bundan sonraki aşama serviste tedavisi olarak devam edecek. Tedavisi nöroloji bölümünde devam edecek.” Dedi.

“NÖROLOJİ SERVİSİNDE BU TEDAVİ DEVAM EDECEK”

Beykoz'daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve ameliyata alınan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam bir açıklama yapıyor. Sağlam, şunları söyledi: “Bugün Kadir İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavi süreci tamamlandı. Bundan sonraki aşama yatarak tedavi olarak devam edecek. Tedavisi nöroloji servisinde devam edecek. Rehabilitasyon süreci devam ediyor. Daha rahat bir ortam ama mümkün olduğu kadar ziyaretçi kabul etmeyeceğiz.” İyileşme sürecine girecek. Bildiğiniz gibi rehabilitasyon süreci uzun bir süreç, bazen aylar sürebiliyor. Daha önceki yandaş hastalıkların da etkisi var “Şu ana kadar tedavisi olumlu geçti. Bugün itibariyle yoğun bakımdan çıkarıldık.” Dedi. Solunumla ilgili bir soruyu yanıtlayan Prof. Dr. Sağlam, şunları söyledi: “Her geçen gün iyiye gidiyor. Her geçen gün iyiye gidiyor. Hem kas gücü, hem bilinç durumu hem de genel durumu daha iyi. Tedavisi sürüyor. diğer hastalıklar tamamlanmak üzere.”

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir