Foça'da Cemil Tugay'a yoğun ilgi – GÜNDEM

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay güne Foça'da başladı. Foça Belediye Başkanı Saniye Bora Fıçı ile görüşen Başkan Tugay, daha sonra esnafı ziyaret etti. Başkan Tugay, ilçe sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, tatil günlerinde ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Tugay bugün Foça'da güne başladı. Foça Belediye Başkanı Saniye Bora Fıçı ile ilçeye yapılacak yatırımlar konusunda bir araya gelen Başkan Tugay'a, İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer de eşlik etti. Tugay, Sözcü gazetesinde haberi okuyan ve gazeteye imza atan vatandaşları rencide etmedi.

“Size çok güveniyoruz”
Daha sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., ilçedeki esnafı ziyaret etti. Cemil Tugay vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Başkan Tugay ile fotoğraf çektirmek isteyenler zaman zaman kalabalık oluşturdu. Bazı ilçe sakinleri Tugay'ı çok sevdiklerini söylerken, bazıları ise “Sizden umudumuz büyük. “İzmir'e yapacağınız yatırımlar sayesinde şehrimiz çok daha güzel bir şehir olacak” dedi. Tugay ayrıca sokaklarda yaşanan sorunları da hızla çözeceklerinin sözünü verdi. Başkan Tugay taksicileri ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir