Bıyık ailesiyle birlikte oy kullandı; “Kazanan Darıca olacak” – GÜNDEM

Darıca Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Darıca belediye başkan adayı Muzaffer Bıyık, Halide Edip İlköğretim Okulu'nda ailesiyle birlikte oyunu kullandı.

“VATANDAŞIMIZIN İRADESİNE İNANIYORUZ”

Darıca Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Darıca belediye başkan adayı Muzaffer Bıyık, ikamet ettiği Darıca Emek Mahallesi Halide Edip İlköğretim Okulu'nda 1164 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Eşi Havva Bıyık, annesi Fadime Bıyık ve çocukları Tuba ve Büşra Bıyık ile birlikte oy kullanan Muzaffer Bıyık, şunları söyledi: “Güzel bir seçim dönemi geçirdik. Kampanya süresince kapı kapı dolaşarak son 5 yılda yaptığımız çalışmaları ve önümüzdeki dönem için planladığımız yatırımları anlattık. Bugün sıra Darıcalı hemşehrilerimizde. Demokrasimizi kurduk ve oyumuzu verdik. Demokrasi herkesin özgür iradesinin tezahürüdür. Milletimizin iradesine ve sağduyusuna güveniyoruz. Ülkemize, milletimize ve Darıca’ya hayırlı ve uğurlu olsun. Kazanan ülkemiz, milletimiz ve Darıca olsun” dedi.

OKULLARI ZİYARET ETTİ, VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Darıca Belediye Başkanı ve adayı Muzaffer Bıyık, oyunu kullandıktan sonra okulların dersliklerini tek tek gezerek sandık görevlilerini selamladı. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçedeki tüm okulları tek tek gezerek, oy kullanmaya gelen vatandaşlarla sohbet ederek, seçimlerin hayırlı olmasını temenni etti.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir