Aydın Büyükşehir Belediyesi vatandaşlara uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunuyor – GÜNDEM

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Turistik Park Kafe ve Restoran, hijyenik ve kaliteli hizmet anlayışıyla Aydın halkına uygun ürünler sunuyor. Uzun yıllardır Aydınlıların ana tercihi olan Turistik Park Kafe ve Restoran, başta emekliler ve öğrenciler olmak üzere birçok Aydın'lının tercihinde ilk sıralarda yer alıyor. Menüsünde pideden güvecine, kahveden tatlıya kadar pek çok ürün bulunan ve usta şeflerin hazırladığı lezzetleri Aydın halkının lezzetleriyle buluşturan Turistik Park Kafe ve Restoran, vatandaşların hem cebine hem damak tadına hizmet ediyor. .

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın halkına güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak için hizmetlerinin artarak devam edeceğini söyledi.Şehrimizin birçok farklı yerinde bulunan işletmelerimizde kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Vatandaşlarımızın en iyisine layık olduğunu biliyor ve Aydın halkına en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz” dedi.

“Kalitesine, temizliğine ve lezzetine güveniyorum”
Davut Çetin, öğle yemeğinde tercih ettiği Turistik Park Cafe ve Restoran'ın hizmet ve ürünlerini beğendiğini söyledi.Ben çok memnunum. Bunun anlamı; Günümüz şartlarında özellikle dışarıda yemek zorunda kalan insanlar hem hijyenik hem de ucuz gıdayı aynı anda bulamamaktadır. Kalitesine, temizliğine, lezzetine güvendiğim ve iş yerime yakın olduğu için her zaman burayı tercih ediyorum. Ülkemizde gıda enflasyonu ortada, Turistik Park Cafe ve Restaurant'ın çeşitlilik, temizlik ve fiyat-performans açısından çok daha verimli olduğunu düşünüyorum.“dedi.

“Özlem Başkanımıza teşekkür ediyoruz”
Berkay Taşdan, Turistik Park Kafe ve Restoran'a uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunduğu için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür ederek şunları söyledi: “Kız arkadaşım ve ben her zaman burada yeriz, kahve ya da çay için geliriz. Fiyatı ve performansını çok uygun ve kaliteli buluyorum. Turistik Park Kafe ve Restoran gerçekten güzel, yemek çeşitleri çok, tatlılar, çay, kahve de var. Turistik Park Cafe ve Restaurant'ı öğrenci arkadaşlarımıza da tavsiye ederim. Bize bu imkanı sağlayan Özlem Başkanımıza teşekkür ederiz.” dedi.

“İnsanlar güvenilir olduğu ve fiyatları cazip olduğu için geliyor.”
Misafirlerinin mutfak tercihinin Turistik Park Cafe ve Restoran olduğunu belirten Veysel Erdemli, şunları söyledi:Turistik Park Cafe ve Restaurant'a sık sık geliyoruz, misafirlerim var ve onlara burada yemek servisi yapıyoruz. Her zaman burayı seçiyoruz. Bugün misafirim İzmir'den geldi, ben de onu Kızılcaköy semtinden yemek yemesi için buraya getirdim. Benim de kendi atıştırmalık dükkanım var ama misafirimi buraya ben getirdim. Fiyatlar çok iyi, güven konusu çok önemli. Buradaki personel de harika hizmet veriyor, burası fakir insanların yemek yemesi için çok güzel bir yer. İnsanlar buraya güvenilir olduğu ve fiyatların cazip olduğu için geliyor. Zaten dükkanımda kıyma ve Halk Ege Et etini kullanıyorum, başka hiçbir yerde kullanmıyorum. Halk Ege Et'te her zaman baş tacı“dedi.

“Allah Başkanımız Özlem’den razı olsun”
İş için sık sık uğradığı Aydın'daki Turistik Park Kafe ve Restoran'ı tercih ettiğini söyleyen Esat Çağrıcı, Çerçioğlu'na teşekkür etti. Arayan”1969 yılından bu yana İzmir'de yaşıyorum ve iş için Aydın'a geldiğimde mutlaka Turistik Park Cafe ve Restaurant'a geliyorum. Ortam güzel, servis mükemmel, fiyatlar harika. Yoksulların yemek yiyebileceği bir yer. Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden de memnunum, hizmetlerinde sınır yok. Allah başkanımızdan razı olsun, emeklerinden dolayı teşekkür ederiz“dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir