Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun kent genelinde yaşayan 260 bini aşkın emekliye yönelik başlattığı “Emekli Kartı” projesinin kapsamı genişletildi – GÜNDEM

Kısa sürede büyük ilgi gören ve Aydın'da yaşayan onbinlerce emekliye yararlanmaya başlayan Emekli Kart ile et ve et ürünlerinde uygulanan yüzde 20 indirime süt ve süt ürünleri de eklendi.

Çerçioğlu, büyükşehir belediyesinin Halk Ege Et şubesinde başlatılan indirimin devam edeceğini, başta emekliler, gençler ve kadınlar olmak üzere tüm Aydın vatandaşlarına destek olmaya devam edeceklerini söyledi.Halk Ege Et mağazalarımızda emeklilerimize et ve et ürünlerinde başlattığımız indirim kampanyasına süt ve süt ürünlerini de ekledik. Emeklilerimizin maddi sıkıntılarının farkındayız ve onlara destek olmaya devam edeceğiz. Aydın'da kimse aç yatmayacak, soğukta üşütmeyecek.” dedi.

“Başkanımız Özlem emeklilerin sorunlarını çözdü”

Parayı pula çevirdi, kadınları dul bıraktı, ormanları küle çevirdi, insanları kölesi yaptı. Daha fazla söylenecek bir şey yok, sanırım bu kadar.Yaşar Çelik, emeklilerin yaşadığı maddi sıkıntılara şu sözlerle dikkat çekti:Bu kuyruklar, eti %20 daha ucuza satın almak için sıraya giren insanlardır. Ucuz olması nedeniyle oldukça popülerdir. Bu kuyruklar bu yüzden var. Bu hizmet sayesinde emekliler et alıyor; millet dertlerle doluyken artık etle dolu. Emekli olduktan sonra pazarlamada çalıştım ve tüm Türkiye'yi dolaştım. En güzel yer Aydın, Denizli'den geçerken buranın atmosferini hissediyorum. Başkanımız Özlem'e başarılar diliyor, her şey için çok teşekkür ediyorum. Emeklilerin sorunlarını çözdü, bunun için çok teşekkür ediyorum.“dedi.

“Özlem Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz”

Mustafa Yıldırım, et ve süt ürünlerinde yüzde 20 indirimin Aydın'da yaşayan tüm emekliler için büyük fırsat olduğunu söyledi.Emekliyim, Emekli Kartım var, hem et hem peynir aldım. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum, bu büyük bir indirim. Hükümetin emekliler için ne istediğini biliyoruz ama bu yüzde 20 indirim çok büyük bir fırsat, çok büyük bir olasılık. 1 Nisan'dan sonra geçerli olmaz diyenler var, bu saçmalık. Başkalarının yaptığı saçmalıklara insanları inandırmaya çalışıyorlar. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum“dedi.

“Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden çok memnunuz, Aydın çok şanslı”

Mert, büyükşehir belediyesinin hizmetlerinden memnun kaldığını belirterek Çerçioğlu'na resmen teşekkür etti ve şunları söyledi: “Emeklilerin durumu vahim, böyle olmaması lazım. Dedikleri gibi 10 bin lira almıyoruz, kesinti yapılıyor. Her yerde kesiliyor; Hastaneler kesiliyor, ilaçlar kesiliyor, maaşlarımız kesiliyor. Şimdi 3 bin lirayı hayır kurumuna verecekler. Çok üzgünüm, insanlar adına, ülkemiz adına çok üzgünüm. Halk Ege Et'ten çok memnunuz, Allah başkanımızdan Çerçioğlu'na razı olsun. Tabii ki Emekli Kartı emeklilere avantajlar sağlıyor, bundan çok memnunuz. Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinden çok memnunuz, Aydın'ımız çok şanslı” dedi.

“Tüm emeklilerimiz adına Özlem Başkanımıza teşekkür ediyorum”

Mehmet Hasırcı, Emekli Kartı'nın maddi sıkıntı yaşayan emekliler için faydalı bir proje olduğunu söyledi.Zaten halkın durumu belli, yaşam koşulları, maaşları… Emeklilerin durumu daha da kötü. Böylece Emekli Kartı emeklilere daha da faydalı olacak. Sayın Başkanımız sayesinde Özlem böyle bir şeyi düşündü ve gerçekleştirdi. Kendisine tüm emekliler adına teşekkür ediyorum, yanındayız.Çerçioğlu'na bu sözlerle teşekkür etti.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir