Arda Güler ve Abdülkerim Bardakcı'dan Montella'ya açıklama: “Gelişim sürecini ilerletmek için…” – Son Dakika Spor Haberleri

Milli takım antrenörü Vincenzo MontellaAvusturya maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Montella maç hakkında şunları söyledi:Bu, geliştirme sürecini teşvik etmek için mükemmel bir akşam. Taraftarlarımız da yanımızda. Kendimizi en iyi şekilde göstereceğiz” dedi.

'ÇOK BÜYÜK YETENEK'

Arda Güler hakkında konuşan Montella, şunları söyledi: “Arda Güler, büyük bir yetenekten bahsediyoruz. Geçmişte bunu kanıtladı. Oynaması gerekiyor. Onun kulübü için daha fazla oynama şansına sahip olmasını ve başarılı olmasını isterim.“dedi.

“ŞU ANDA İYİ DURUMDA”

Abdülkerim Bardakcı'nın durumuyla ilgili konuşan İtalyan teknik adam, şunları söyledi: “Şu anda çok iyi durumda. Sorun değil. Aynı zamanda geleceğimizin önde gelen isimlerinden biridir. Bizimle çalış. Oynayabilir ya da oynayamaz“dedi.

'DENEY YAPMAK İSTEDİM'

– Montella'yı bitirdi –Sistemimize göre hem Kerem hem de Kenan forvet arkasında da oynayabiliyor. Doğal pozisyonları kanattır ve ben de bunu denemek istedim çünkü onların da orada oynayabileceğini düşündüm. Futbolda derin koşan oyuncular çok önemlidir. İkisi de bu tip oyuncular. Ayrıca oyun sırasında birbirleriyle konuşarak yer değiştirebilirler.' diye bitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir