Antalya Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Antalya'nın farklı noktalarında iftar ikramları Ramazan ayı boyunca devam ediyor. – GÜNDEM

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin sunduğu iftar yemekleri Ramazan ayı boyunca Antalya'nın farklı noktalarında devam ediyor.

Birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın önem kazandığı Ramazan ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyalılarla dayanışmayı artırmak amacıyla her yıl geleneksel iftar yemekleri düzenlemeye devam ediyor. Ramazan ayının büyük bölümünü geride bırakırken, Antalya Büyükşehir Belediyesi, seyyar çorba tırıyla Antalya'nın birçok farklı noktasında ve Karaalioğlu Parkı'ndaki Atatürk Spor Salonu'nda daimi olarak iftar sofraları dağıtıyor.

MAHALLELERDE GIDA DAĞITIMI

“İftar için mahallenizdeyiz” sloganıyla kent merkezi mahallelerinde sıcak yemek dağıtımı yapan Mobil Aşevi Tırı, son olarak Kepez ilçesinin Yükseliş ilçesinde de hizmet verdi. Yükseliş İlçesi'nde gerçekleştirilen gıda dağıtımında yaklaşık 1500 kişiye 4 çeşit yemek dağıtıldı. Atatürk Spor Salonu'nun catering hizmetinde her gün 1200 kişiye 4 çeşit yemek dağıtılmaktadır. İftar yemeği ikramları Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir