AKP'li zenginler durmuyor… Istakoz krizinin ardından şimdi de “Rolex” olayı: Önce paylaştı, sonra sildi! – Son dakika siyasi haberler

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı 'Istakoz'
AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'nun paylaşımı gündemde kalsa da bileğinde 562 bin liralık saatle poz vermesi sosyal medyada gündem oldu.

AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM'de ağırladığı hemşehrileriyle selfie çekerek sosyal medyada paylaştı. Rolex saat sergileniyor.

ÖNCE PAYLAŞILDI, SONRA SİLİNDİ

sosyal medya kullanıcıları, “Keşke Rolex giyip ıstakoz yiyebilseydik. Dişlerimizin bile kaplamaları var ama insanların ağızlarında diş yok.” Açıklamalarıyla tepki gösterdi.

Yenişehirlioğlu, gelen mesajların ardından paylaşımını sildi.

İKİ SAAT MODELİ VAR

AKP üyesi Yenişehirlioğlu'nun taktığı Rolex saatin iki modeli bulunuyor. Saat, “Rolex Submariner Date” ve “Rolex GMT-Master” isimleri altında üretilmektedir.

Bu saatlerin fiyatı 16 bin 200 (562 bin lira) ile 16 bin 800 euro arasında değişiyor.

NE OLDU?

AKP Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Münih'te yediği ıstakoz tartışma konusu olurken, ikinci “ıstakoz” vakası da Mamak Belediyesi'nden AKP'li Salih Kahraman'dan geldi.

Kahraman lüks otelde yediği ıstakozla da poz verdi.

Istakozla ilgili paylaşımı tepkilere neden olan AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Meclis'e giderek AKP Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan özür dilediği ancak Erdoğan'ın, “Çok üzgünüm” diyen Bursalı'ya yanıt vermediği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir